Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 16.03.2014, 15:41
Wielkie brawa za drugą połowę. Przy tylu, jak to nawet redaktorzy C+ określili, plagach egipskich w pierwszej połowie, osiągnąć na Ł3 remis to duży wynik. Morale na pewno podskoczą, teraz ograć Zawiszę i jazda dalej. Ciekawe, czy w końcówce włączy się kalkulacja naszym, czy będą woleli zająć 2. czy 4. miejsce i mieć Legię u siebie, ale za to Lecha, czy Ruch na wyjazdach...

radekogi napisał(a):Wyświetl post
Mógłbyś rozwinąć? Byłem pewien że będzie losowanie kto gdzie gra, a tu się dowiaduje że jakiś system będzie? )
Tak, jest system.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ekstrak...282013/2014%29
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 16.03.2014 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując