Wielkie brawa za drugą połowę. Przy tylu, jak to nawet redaktorzy C+ określili, plagach egipskich w pierwszej połowie, osiągnąć na Ł3 remis to duży wynik. Morale na pewno podskoczą, teraz ograć Zawiszę i jazda dalej.

Ciekawe, czy w końcówce włączy się kalkulacja naszym, czy będą woleli zająć 2. czy 4. miejsce i mieć Legię u siebie, ale za to Lecha, czy Ruch na wyjazdach...
radekogi napisał(a):

Mógłbyś rozwinąć? Byłem pewien że będzie losowanie kto gdzie gra, a tu się dowiaduje że jakiś system będzie? )
|
Tak, jest system.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ekstrak...282013/2014%29