|
Wisła będzie coraz lepsza kondycyjnie z meczu na mecz bo Smuda ich wykończył w trakcie przygotowań do wiosennej rundy a teraz to dopiero zaczyna procentować. Jak widać Smuda świetnie poprowadził zespół mimo że gracze są ciency (poza Stiliciem) i mieliśmy piękny meczyk sędziowany przez id***ów i pachołków warszafffskich.
Co by nie mówić Smuda przez cały sezon pokazuje że umie prowadzić drużynę mimo wielu słabych kopaczy i nie można narzekać na to jak prowadzi Wisłę choć można mieć uwagi.
I przyznaję że byłem zagorzałym przeciwnikiem Smudy w Wiśle ale na szczęście po raz pierwszy Wisła idzie do przodu a nie do tyłu, jak to miało miejsce gdy poprzednio tranował Białą Gwiazdę.
|