Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 16.03.2014, 15:16
Pozostaje piwko i włączyc sobie forum LEgii
Wracajac jeszcze raz do meczu, to szkoda ze obrona nasza tak slabo zagrała, można było tutaj nawet wygrać bo sędzia się pomylił ...
Odpowiedz cytując