Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 16.03.2014, 15:05
Cytat:
Mam taką teorię, że sprowadzenie stilicia nasz pogrązy. Przez to Garguła ma mniej piłek i miejsca, jest mnie efektywny. Było kilka takich sytuacji, w których Stilic zagrał za lekko do dobrze pokazującego się Brożka. Gdyby Garguła to dogrywał, to byłyby groźne sytuacje.
Pozdrawiamy kolegę ) Zdjęcie Bednarza na trybunach mówi samo za siebie. Komentowanie w C+ to kpina, dawno nie słyszałem tak stronniczych i tendencyjnych komentatorów. Czerwona kartka z kapelusza, Żyro odleciał jakby mu noge złamał a na powtórkach widać że Głowa nie trafił w nogi. No to utarliśmy im pięknie nosa, a już piali z zachwytu od 30 minuty że nowa jakość w Legii a tu proszę. ) Jeszcze wszystko jest możliwe.

P.S. zauwazyliście że gdy nie ma Garguły obok Stilica to jest on zawodnikiem meczu? W derbach też nie grali razem i Stilic był najlepszy. Też mi się wydaję że dwóch rozgrywających na boisku to o jednego za dużo
Odpowiedz cytując