Drozd napisał(a):

|
G... prawda takie pieprzenie jest na rękę Smudzie bo może dostawać w cyce z ogórami i zgrywać cudotwórcę..
|
musze powiedzięc że dawno większego kretynizmu nie przeczytałem.no ale masz prawo tak oceniac Nasz klub jego piłkarzy i trenerów.Ale dobrze jest poznać twoją moralnosc i zasady.