Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 16.03.2014, 14:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
G... prawda takie pieprzenie jest na rękę Smudzie bo może dostawać w cyce z ogórami i zgrywać cudotwórcę..
musze powiedzięc że dawno większego kretynizmu nie przeczytałem.no ale masz prawo tak oceniac Nasz klub jego piłkarzy i trenerów.Ale dobrze jest poznać twoją moralnosc i zasady.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.03.2014 o godz. 14:46.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując