Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2014, 14:14
arti napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój, lepiej niech mu/nam dalej w miarę żre. Pamiętajmy, że ma kontrakt do lata 2016 i już to widzę jak płacimy urlopowanemu Smudzie + mamy dobrego trenera na ławce + sensowny skład. Choć cuda się zdarzają.
Trzymajmy kciuki za Wisłę, a więc w tej chwili także za Smudę.

czy ty ogladasz ta kpine teraz ....bo jak pijesz to sorki, ale nie wypada o tej porze , ja chyba ogladam Garbarnie w Wa-wie
Odpowiedz cytując