arti napisał(a):

Dajcie spokój, lepiej niech mu/nam dalej w miarę żre. Pamiętajmy, że ma kontrakt do lata 2016 i już to widzę jak płacimy urlopowanemu Smudzie + mamy dobrego trenera na ławce + sensowny skład. Choć cuda się zdarzają.
Trzymajmy kciuki za Wisłę, a więc w tej chwili także za Smudę.
|
czy ty ogladasz ta kpine teraz

....bo jak pijesz to sorki, ale nie wypada o tej porze , ja chyba ogladam Garbarnie w Wa-wie
