|
Przed chwilą w transmisji pokazali tą curwe bednarza. Podejrzewam ,że wszyscy Wiślacy wkurvieni po tym co się dzieje na boisku w Warszawie a ten pajac siedzi i się cieszy...! Mozecie mnie zbanować ale jak widzę taki obrazek po tym co dzieję się w klubie to mnie szlag trafia !Ludzie setki kilometrów jeżdżą za Wisłą rok w rok a taka .....a namieszała,najebała zakazów a teraz siedzi i cieszy michę w loży legii. BEDNARZ WYPIERDALAJ JEBANA WARSZAWSKA KURVO
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 16.03.2014 o godz. 15:38.
|