Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1835
Stary 16.03.2014, 13:36
I tak szacunek dla Adamka za to co zrobił w boksie. Na ciężką wagę był po prostu za słaby, na wyrost był ten skok do ciężkiej chociaż wiadomo, że patrzył na względy finansowe a może i myślał, że w obecnej stagnacji jaka panuje w tej wadze będzie miał jakieś szanse na bycie w czolówce. I w sumie chyba jedyne czego mu zabrakło w tej wadze to nokautujących ciosów. Gdyby potrafił powalić przeciwnika w tej kategorii to byłoby zupełnie inaczej, kondycje chłop miał, mocną szczękę miał, technikę, szybkość też, zabrakło tylko tej siły bo ileż może taki "kogucik" punktować rywala, na którego jego ciosy nie działają? Bo jak on miał zagrozić najlepszym skoro jego ciosy były dla nich za lekkie?
Zrobił więcej niż niejeden, dawał zajebiste walki w niższych kategoriach wagowych a do tego mało gadał. Tacy powinni być bokserzy i taki powinien być boks. Walka, umiejętności a nie dziamanie mordą i cyrkowanie jak to pan X nie pobije pana Y - nie kupuję takiego marketingu bo nie przekłada się on na poziom sportowy. Wręcz odwrotnie, ci co daja gorsze walki to więcej szczekają żeby nadrobic braki.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując