|
Jeżeli nasze ustawienie wygląda tak jak je prezentuje oficjalna via fb, to Smuda poczarował. Z drugiej strony trudno odmówić logiki - Nalepa z Ruchem zagrał na stoperze lepiej od Bunozy. No i cieszy brak Guerriera, bo gość ostatnio był statystą.
Jakby ktoś nie widział składu: Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Nalepa, Bunoza - Dudka, Stjepanović - Sarki, Stilić, Garguła - Brożek
|