Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1898
Stary 16.03.2014, 11:56
Ludzie, piszę tu do kibiców, nie kosmitów, szkoda czasu na dyskusje z internetowymi harcownikami. Jak to mówią życie zweryfikuje ich "mądrości". Stadion też. Niebawem wstęp do tego jak bedzie w najbliższych miesiącach/latach wygladała bednarzowo-policyjna atmosfera na nim. Kulminacji bedzie sie mozna spodziewać od nowego sezonu.
Odpowiedz cytując