Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Strusia
Offline
#
3272
16.03.2014, 01:48
raindog masz troche takie myslenie jak za czasow komuny byle kogos sprzedac bo wiesz kto? zalozmy sytuacje ze jedziesz z ojcem bratem samochodem przekroczyl predkosc dozwolona dzwonisz odrazu na psy go podac?
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Co za typ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Co za typ
Znajdź inne posty napisane przez Co za typ