|
Senior Member
Offline
|
#3269

16.03.2014, 01:05
|
raindog napisał(a): 
|
Naturalnie chodzi tylko o słynne zaległości Basałajańskie.
|
Słynne znaczy konkretnie ile komu, te „lichwiarskie odsetki” też, czy nie , Małecki jak odchodził też miał zaległości ..ale komu ja to pisze.., przecież Ty żyjesz w świecie równoległym, w Twoim świecie są już w Wiśle „kłopoty bogactwa”.., a SKWK zaczęło konflikt ot tak dla zabawy. Bez odbioru.
element napisał(a): 
|
Bednarz na dniach odchodzi i kończy się pewna epoka. Ubecka epoka.
|
No zaraz, może i J.B. wyleci, oby jak najszybciej, ale niezatapialny Zdzicho raczej zostaje, a poza tym przyszłość jak dla mnie jest tu niewiadoma, główne pytanie, jaki pomysł na Wisłę ma boss jest nadal bez odpowiedzi ..
Ostatnio edytowane przez milosz : 16.03.2014 o godz. 01:12.
|
|