Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3269
Stary 16.03.2014, 01:05
raindog napisał(a):Wyświetl post
Naturalnie chodzi tylko o słynne zaległości Basałajańskie.
Słynne znaczy konkretnie ile komu, te „lichwiarskie odsetki” też, czy nie , Małecki jak odchodził też miał zaległości ..ale komu ja to pisze.., przecież Ty żyjesz w świecie równoległym, w Twoim świecie są już w Wiśle „kłopoty bogactwa”.., a SKWK zaczęło konflikt ot tak dla zabawy. Bez odbioru.
element napisał(a):Wyświetl post
Bednarz na dniach odchodzi i kończy się pewna epoka. Ubecka epoka.
No zaraz, może i J.B. wyleci, oby jak najszybciej, ale niezatapialny Zdzicho raczej zostaje, a poza tym przyszłość jak dla mnie jest tu niewiadoma, główne pytanie, jaki pomysł na Wisłę ma boss jest nadal bez odpowiedzi ..

Ostatnio edytowane przez milosz : 16.03.2014 o godz. 01:12.
Odpowiedz cytując