Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1890
Stary 15.03.2014, 21:15
Ech, niech Ci będzie. Nie mam siły się z Tobą przekomarzać. Wszyscy kochacie Smudę i nikt o nim tutaj złego słowa nie napisał, a to co przeczytałem i wywnioskowałem wynika jedynie z tego, że nie umiem czytać ze zrozumieniem. W poście Sharksika zapewne kryje się drugie dno, a ja nie wiem co Autor miał na myśli. Przyznaje się!
Odpowiedz cytując