Ja szukam jakiejś fajnej strategii/ ekonomicznej typu Simcity, lub np. jakieś polityczno- ekonomiczne (seria Rule of Nations), a im bardziej rozbudowana tym lepiej. Tylko po polsku, bo jak jest bardzo rozbudowana to ciężko się połapać, o co chodzi. Może ktoś, coś polecić?
