|
Dla mnie spora naiwnością jest przekonanie że do tej pory tajniaków na trybunach nie było. A policja przed stadionem? Niby też nie było? To kto w tych sukach siedział? Szkoda, że łysemu udało sie to co najgorsze w tej sytuacji. Skłócił ze sobą kibiców.
|