Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3238
Stary 15.03.2014, 15:58
Dla mnie spora naiwnością jest przekonanie że do tej pory tajniaków na trybunach nie było. A policja przed stadionem? Niby też nie było? To kto w tych sukach siedział? Szkoda, że łysemu udało sie to co najgorsze w tej sytuacji. Skłócił ze sobą kibiców.
Odpowiedz cytując