|
Nie oszukujmy się. Działania pewnych osób są podstępne i w niektórych aspektach przemyślane właśnie na zantagonizowanie trybun. Tajniacy wejdą na C. Podejrzewam, że istnieje ciche porozumienie między władzami a policją, że na stadionie na trybunach "piknikowych" nie będzie problemów ...
|