Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3224
Stary 15.03.2014, 12:50
Co za typ napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie czesto pokazywal ze jest patrz rzady basalaja sypiasz z nim ze masz pewnosc?
Po to ma tych prezesów, żeby potem na nich zwalić winę za porażki i inne klęski, a samemu pozostać półbogiem bez skazy. Rola chłopca do bicia to jedno z zadań prezesa Wisły w XXI wieku.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując