Co za typ napisał(a):

|
Wlasnie czesto pokazywal ze jest patrz rzady basalaja sypiasz z nim ze masz pewnosc?
|
Po to ma tych prezesów, żeby potem na nich zwalić winę za porażki i inne klęski, a samemu pozostać półbogiem bez skazy. Rola chłopca do bicia to jedno z zadań prezesa Wisły w XXI wieku.