|
A i jeszcze jedno konfliktbdoprowadzibdo spadku frekfencji na sdanionie i znowy lysy bedzie mial pretekst do obnizania poziomu druzyny bo spadna przychody z biletow wiec transferow nie bedzie a jemu oto chodzi zeby zniszczyc Wisle mam nadzieje ze ktos zrozumie moje przeslanie
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
|