Wyświetl pojedynczy post
Co za typ
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3215
Stary 15.03.2014, 11:56
Nie jestem zwolennikiem teori spiskowych ale popatrzcie na to z innej strony, juz pomijajac te race itd bo to byla lekkomyslnosc .czy nie macie wrazenia ze bednarz jest kretem szpiegiem warszawskim robi wszystko zeby Wisla byla jak najslabsza dzialajac pid przykrywka wyprowadzania klubu na prosta przy nieswiadomym przyzwoleniu Boguslawa Cupiala . Ja to widze tak pozbywanie sie zawodnikow ktorzy sie utozsamiali z klubem poczatkowa niechcec do Smudy bo wiedzial ze Smuda bedzie mial duzo do powiedzenia w klubie i bedzie mu bruzdzil majac dobre relacje z Cupialem .i gdy wszystko szlo pieknie dla bednarza nagle Wisla zaczela zagrazac warszafce podbwzgledem sportowym wiec bednarz znow zaczal dzialac wiedziala ze druzyne ciezko zniszczyc bo smuda sobie nieda w kasze dmuchac to odwlekane sa kontrakty dla najlepszych w druzynie patrz Miskiewicz to musial uderzyc w jakis sposob w kibicow bo jak wiadome gra na naszym stadionie dawala gwarancje prawie zawsze 3pkt wiec najlepszymnsposobem bylo sklucenie kibicow przez byle pretekst Zaczelo sie od umowy z skwk to byl lont ktory zostal odpalony przez bednarza ktory zdawal sobie sprawe ze kibice w jakis sposob sie zrewanzuja i bedzie kolejny pretekst dla dalszych dzialan i wszystko mu sie udaje jak widac. Kiedy my sie zorientujemy oco chodzilo lysej pale beda juz tylko zgliszcza .
Sory za ortografie i dyslekcje to jest mohe prywatne zdanie
...WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE...
Odpowiedz cytując