Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3213
Stary 15.03.2014, 11:51
Cytat:
W zeszłym sezonie na meczu o wiele bardziej prestiżowym pod względem kibicowskim również z Ruchem jakoś nie zapamiętałem kompletu na C. Tak z 60% wypełnienia było?
Chodzi Ci o ten pod koniec sezonu (13 tys. cały stadion; 4 tysiące ultrasów- 30% całej frekwencji, czy PP (bardziej prestiżowy xD), gdzie te 60% wypełnienia C to właśnie te 3,5 do 4 tysięcy? Gdzie wtedy ultrasi na C to było 60% wypełnienia całego stadionu?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując