Cytat:
|
W zeszłym sezonie na meczu o wiele bardziej prestiżowym pod względem kibicowskim również z Ruchem jakoś nie zapamiętałem kompletu na C. Tak z 60% wypełnienia było?
|
Chodzi Ci o ten pod koniec sezonu (13 tys. cały stadion; 4 tysiące ultrasów-
30% całej frekwencji, czy PP (bardziej prestiżowy xD), gdzie te 60% wypełnienia C to właśnie te 3,5 do 4 tysięcy? Gdzie wtedy ultrasi na C to było 60% wypełnienia
całego stadionu?