Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1870
Stary 15.03.2014, 11:14
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ja Smuda odejdzie dzięki xyz....,to starcę rezszte szacunku do Nich.
Stary chłop już jesteś, a się dajesz podpuszczać jak dziecko...

Akurat w momencie konfliktu, Smuda straszy dymisją (przecież ma ku temu podstawy, cały sezon jest notorycznie lżony z trybun...). Mnie to wygląda na zwykłą podpuchę, próbę jeszcze głębszego podzielenia kibiców - Ci "źli" chcą mnie obrażać, pamiętajcie o tym "dobrzy"! Bo jak nie to odejdę, a zrobiłem taki dobry wynik!

CMSNero napisał(a):Wyświetl post
co tez nie zmienia faktu ze licze na 3000 w porywach do 5000 ludzi na meczu z Podbeskidziem ...
Spodziewam się około 10 tysięcy widzów. Tyle, że na Ruchu spodziewałem się około 17 tysięcy
Odpowiedz cytując