Griszka30KR napisał(a):

|
Ja Smuda odejdzie dzięki xyz....,to starcę rezszte szacunku do Nich.
|
Stary chłop już jesteś, a się dajesz podpuszczać jak dziecko...
Akurat w momencie konfliktu, Smuda straszy dymisją (przecież ma ku temu podstawy, cały sezon jest notorycznie lżony z trybun...). Mnie to wygląda na zwykłą podpuchę, próbę jeszcze głębszego podzielenia kibiców - Ci "źli" chcą mnie obrażać, pamiętajcie o tym "dobrzy"! Bo jak nie to odejdę, a zrobiłem taki dobry wynik!
CMSNero napisał(a):

|
co tez nie zmienia faktu ze licze na 3000 w porywach do 5000 ludzi na meczu z Podbeskidziem ...
|
Spodziewam się około 10 tysięcy widzów. Tyle, że na Ruchu spodziewałem się około 17 tysięcy
