Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3209
Stary 15.03.2014, 11:14
Pan powyżej powinien wiedzieć co to znaczy odpowiedzialność zbiorowa, czasy w których była stosowana.

Chyba, że to wracanie pamięcią wstecz bierze się z umiłowania tamtej epoki, wtedy chapeux-bas.

Cytat:
jak bardzo brniecie w ślepą uliczkę nienawiści i absurdu walki z urojonym "wrogiem".
Nie no, dajmy jeszcze smerfom wbić na gniazdo i prowadzić doping "policja to jest potęga, policja kochana jest" xD

Cytat:
Gdy pęknie granica cierpliwości głównego sponsora - stracimy Wszyscy, a nie jest to wykluczone.
Cupiał patrzy wyłącznie czy zgadza się mu $tan $zmalu (czyt. słupki). Słupki będą spadać, głównym winowajcą tego będzie Jack Strong, a nie- Bednarz. Poleci, wtedy wszystko wróci do porządku, pico-bello.

No spoko, jak nie będzie złych kiboli to przecież tłumnie mityczne rodziny z dziećmi w końcu będą mogły zasiąść na stadionie. W końcu będzie bezpiecznie, w końcu na sektorze ultras i na gnieździe policja ;D I spełnia się marzenie sąsiadki.

A nie, przepraszam, już mieliście szansę się wykazać. 10 tysięcy na meczu o vice-lidera. Te 3,5 - 4 tysiące ultrasów, kiboli (jak zwał, tak zwał) w porównaniu z tym to nie nisza, a 35-40%.

Jako finansistę (panie Jacku, czyta Pan forum może?) 35-40% rynku baaaardzo by mnie interesowało. I "naszego" prezesa również powinno. A skoro traktuje ją jak gówno, gównem będzie obrzucany.

sorry, taki mamy klimat
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując