|
papiwislak: SKWK jest rozliczane. wszystkie zbiórki są zgłaszane do UM.
wystarczy trochę poczytać.
na pewno będzie wzbudzać większe zainteresowanie u SKWK niż u tych co po nich jadą.
daniello: spodziewasz się nieprzyjemności na trybunach? a umiesz czytać?
przecież na trybunach będzie policja tajniacy i .... wie kto jeszcze. zapewne tak samo przed stadionem.
myślisz, że ktoś z czymś wyskoczy?
ja wiem, że są inni kibice którzy będą chodzić na mecze. i chwała im za to, ale podejrzewam, że zdecydowanie więcej zniknie np. z E niż z C.
|