Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1868
Stary 15.03.2014, 10:35
papiwislak: SKWK jest rozliczane. wszystkie zbiórki są zgłaszane do UM.
wystarczy trochę poczytać.
na pewno będzie wzbudzać większe zainteresowanie u SKWK niż u tych co po nich jadą.


daniello: spodziewasz się nieprzyjemności na trybunach? a umiesz czytać?
przecież na trybunach będzie policja tajniacy i .... wie kto jeszcze. zapewne tak samo przed stadionem.
myślisz, że ktoś z czymś wyskoczy?
ja wiem, że są inni kibice którzy będą chodzić na mecze. i chwała im za to, ale podejrzewam, że zdecydowanie więcej zniknie np. z E niż z C.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując