Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
Od: 06.2012
Offline
#
1867
15.03.2014, 10:33
Ze Smudą jest jak z Owsiakiem. Jest spoko i cacy jak nie wpier.dala się do "polityki". Jak zaczął się wpier.dalać to został pociśnięty, a mógł się nie wypowiadać.
3120c
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3120c
Znajdź inne posty napisane przez 3120c