Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3200
Stary 15.03.2014, 09:37
CH. napisał(a):Wyświetl post
Bednarz wlasnie mi dal zakaz stadionowy, na stronie biletow mam zablokowane konto
Powod? bylem u Wislakow obejrzec mecz i zostalem spisany przez policje.
Nic nie zrobilem, zadnego papieru, zadnego wyroku no to super choc i tak sie nie wybieralem.
Na mecze smigam od lat 90, pamietam lysego w koszulce Legii i ten smiec mi zakaz wydaje, parodia

----
Jesli ktos byl spisany za przejscie na czerwonych niech tez sprawdzi
nic sie nie martw....ja tez tak zostałem potraktowany......najwazniejsze ze juz wg,większosci piszących tutaj jetsesmy kibolami i działami na szkode NASZEGO KLUBU.....prawie 40 lat chodze na Wisle,pamietam drewniana trybune,zimowe derby o tarcze Krakowa a teraz zostałem bandyta,kibolem.....nawet za komuny tak nie było....dla mnie to wszystko ma na celu zdławienie zorganizowanego ruchu kibicowskiego na stadionach i jestem pewien ze juz niedługo na wszystkich stadionach w Polsce tak będzie
p.s...a wprowadzenie tajniaków na trybuny to juz jest skandal....zycze miłych wrazeń dla "prawdziwych kibiców" podczas oglądania meczu....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując