nic sie nie martw....ja tez tak zostałem potraktowany......najwazniejsze ze juz wg,większosci piszących tutaj jetsesmy kibolami i działami na szkode NASZEGO KLUBU.....prawie 40 lat chodze na Wisle,pamietam drewniana trybune,zimowe derby o tarcze Krakowa a teraz zostałem bandyta,kibolem.....nawet za komuny tak nie było....dla mnie to wszystko ma na celu zdławienie zorganizowanego ruchu kibicowskiego na stadionach i jestem pewien ze juz niedługo na wszystkich stadionach w Polsce tak będzie
p.s...a wprowadzenie tajniaków na trybuny to juz jest skandal....zycze miłych wrazeń dla "prawdziwych kibiców" podczas oglądania meczu....