Bednarz wlasnie mi dal zakaz stadionowy, na stronie biletow mam zablokowane konto

Powod? bylem u Wislakow obejrzec mecz i zostalem spisany przez policje.
Nic nie zrobilem, zadnego papieru, zadnego wyroku no to super

choc i tak sie nie wybieralem.
Na mecze smigam od lat 90, pamietam lysego w koszulce Legii i ten smiec mi zakaz wydaje, parodia
----
Jesli ktos byl spisany za przejscie na czerwonych niech tez sprawdzi
