|
Jak można nazwać kibica, który nie widzi problemu i popiera poniższe ?
- okłamywanie SKWK
- wprowadzenie psów na stadion
- wprowadzenie tajniaków między ludzi na stadionie aby kontrolowali czy ludzie siadają na swoich miejscach, czy pala, czy czasem nie przeklną, czy kubki dobrze stawiają
- danie setkom niewinnych osób zakazy stadionowe na długi czas, za to że oglądali mecz i pili piwo.
Aby była jasność, jeśli wladza chciała ukarać winnych wstrzelenia rac to powinna ukarać tych co to zrobili, a nie tych co siedzieli przed telebimem i pili piwo.
Ze względu na solidarność z tymi ludzmi od wczoraj namawiam wszystkich, aby zrezygnowali z meczy na stadionie. Postaram się być bardzo przekonywujący.
Im szybciej Cupiał zrozumie, ze takie karanie jest dla nas nie do przyjęcia i wywali Bednarza, to tym lepiej dla Wisły
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.03.2014 o godz. 09:46.
|