Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3196
Stary 15.03.2014, 08:22
Jak można nazwać kibica, który nie widzi problemu i popiera poniższe ?

- okłamywanie SKWK
- wprowadzenie psów na stadion
- wprowadzenie tajniaków między ludzi na stadionie aby kontrolowali czy ludzie siadają na swoich miejscach, czy pala, czy czasem nie przeklną, czy kubki dobrze stawiają
- danie setkom niewinnych osób zakazy stadionowe na długi czas, za to że oglądali mecz i pili piwo.

Aby była jasność, jeśli wladza chciała ukarać winnych wstrzelenia rac to powinna ukarać tych co to zrobili, a nie tych co siedzieli przed telebimem i pili piwo.
Ze względu na solidarność z tymi ludzmi od wczoraj namawiam wszystkich, aby zrezygnowali z meczy na stadionie. Postaram się być bardzo przekonywujący.

Im szybciej Cupiał zrozumie, ze takie karanie jest dla nas nie do przyjęcia i wywali Bednarza, to tym lepiej dla Wisły
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 15.03.2014 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując