Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3195
Stary 15.03.2014, 02:59
Mam wrazenie ze wiekszosc z tu wypowiadajacych sie najpierw pisze potem mysli... Jak czytam to forum to mi nie dobrze glowa boli od tych debilnych przemyslen...
Zycze powodzenia tym ktorzy wola Wisle Bednarza taka Wisla zginie szybciej niz wam sie wydaje no chyba ze Wy kibice ktorzy przychodzicie tylko ogladac mecze w spokoju podzwigniecie jakas odpowiedzialnosc za cos nie wiem doping? sektor szkolny? zbiorki dla TSu? Cokolwiek? No chyba ze slepo wierzycie w to ze Bednarzowi na nas zalezy i bedzie sie troszczyl o takie rzeczy I jeszcze raz napisze stadion nie byl nie jest i nie bedzie teatrem nigdy w Polsce tak bylo za komuny i teraz tez tak jest. Polecam tez sprawdzic jak dziala nasz zarzad po tym incydencie a polecam zobaczyc reakccje legii na ich wybryki ostatnio i przemyslec co jest nie tak
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując