|
Widze ze walka o wplywy we Wisle jest coraz wieksza.. panowie jak nie wiadomo o co chodzi.. to chodzi o kase... kto bedzie mial wiekszy wplyw na to co sie dzieje w klubie.. najgorsze ze odbija sie to na pozostalych... nie wtajemniczonych.. kibicach... gadanie o osobach decyzyjnych o tym co powiedza co zadecyduja... to jest pieprzenie... kazdy ma swoje przemyslenia.. takie czasy ze bednarz a zaraz decyzyjni zabronia chodzenia na Wisle.. a wprowadzanie w konflikt trenera.. to juz przesada.. lapanie sie glupich argumentow i szukanie na sile wrogow..
Ostatnio edytowane przez papiwislak : 15.03.2014 o godz. 01:26.
|