Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1373
Stary 15.03.2014, 00:31
Jak to jest że pan Boniek w Lidze plus ekstra mówi że sędzia jeżeli doliczy 3 minuty to powinien sie tego trzymać i mecz kończyć nawet jeżeli akcja jest dla drużyny w momencie kiedy te 3 minuty mijają. A dzisiaj Lech strzela bramkę w 95 minucie meczu aleee doliczonych było 3 minuty. Reguły są czasem brutalne-tak to oceniał Boniek, jak widać da sie je naciągać....żenada.
Odpowiedz cytując