Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.03.2014, 22:57
Grantar napisał(a):Wyświetl post
http://przegladsportowy.onet.pl/pilk...592,1,727.html

Zwycięstwo SKWK blisko ..
Żyj dalej w świecie mediów, iluzji i baśni. Przeczytaj sobie Baśnie Andersena ja czytałem polecam. Przenosi niewyobrażalną otchłań ponadziemskiego uczucia idylli

Coraz bardziej mam wrażenie, że ta gra na emocjach Smudy i Bednarza jest w jakiś sposób działaniem z premedytacją, mającą na celu dalszą eskalację konfliktu.

Nikt na niego złego słowa nie powiedział na stadionie a on już grozi dymisją. Niech się puknie w ten głupi łeb lepiej i zajmie się niekomentowaniem bo do mediów pierdzielić głupoty ma ochotę, a ponoć jego to nie interesuje...
Głupot już wiele nagadał w związku z transferami, niech nie gada kolejnych bo póki co nie ma potrzeby, żeby dokładał oliwy do ognia.
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.03.2014 o godz. 23:04.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując