Grantar napisał(a):

Żyj dalej w świecie mediów, iluzji i baśni. Przeczytaj sobie Baśnie Andersena ja czytałem polecam. Przenosi niewyobrażalną otchłań ponadziemskiego uczucia idylli
Coraz bardziej mam wrażenie, że ta gra na emocjach Smudy i Bednarza jest w jakiś sposób działaniem z premedytacją, mającą na celu dalszą eskalację konfliktu.
Nikt na niego złego słowa nie powiedział na stadionie a on już grozi dymisją. Niech się puknie w ten głupi łeb lepiej i zajmie się niekomentowaniem bo do mediów pierdzielić głupoty ma ochotę, a ponoć jego to nie interesuje...
Głupot już wiele nagadał w związku z transferami, niech nie gada kolejnych bo póki co nie ma potrzeby, żeby dokładał oliwy do ognia.