Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
1848
14.03.2014, 22:43
Zwyczajnie mi żal Smudy. Facet odwalił kawał dobrej roboty, a został opluty bo nie podoba się pewnej grupie ludzi. Na jego miejscu powiedziałbym "walcie się" i odszedł po oświadczeniu SKWK.
4karol4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4karol4
Znajdź inne posty napisane przez 4karol4