|
Jeszcze raz przypominam: uwagi osobiste, epitety, rozmowa poza tematem, będą kasowane.
A ich autorzy będą banowani.
Można rozmawiać o trudnych sprawach nie obrażając siebie nawzajem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|