serek.c2 napisał(a):

|
Smuda nie usłyszał z trybun nawet jednego złego słowa, ale grozi dymisją, bo ktoś go może obrażać... Śmiać się czy płakać?
|
Smuda chyba czytać jeszcze potrafi, wie że jego dymisji domaga się SKWK, więc nietrudno wpaść mu na to że mogą być wymierzone w niego jakieś akcje... Transparenty czy tam wyzwiska spoza stadionu.