Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 14.03.2014, 21:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Smuda nie usłyszał z trybun nawet jednego złego słowa, ale grozi dymisją, bo ktoś go może obrażać... Śmiać się czy płakać?
Smuda chyba czytać jeszcze potrafi, wie że jego dymisji domaga się SKWK, więc nietrudno wpaść mu na to że mogą być wymierzone w niego jakieś akcje... Transparenty czy tam wyzwiska spoza stadionu.
Odpowiedz cytując