JEDREK76 napisał(a):

Jeśli dla Ciebie - Muzeum Wisły, pomnik Henryka Reymana, czy wsparcie marketingowe to jest ta "własna działalność" to... szkoda słów.
Wczoraj wspólnie z Kolegą, który dostał właśnie zakaz byliśmy w Katowicach złożyć wieniec od Kibiców Wisły (czyli chyba także w Twoim imieniu) na grobie Józefa Szkolnikowskiego, ciekawe czy wiesz z jakiej okazji
|
Przepraszam. Ciutkę mnie to zaczęło wszystko wkurzać.
Oczywiście wiem ile dobrego robi SKWK, także wiem to z trybun ( szanowny kolego Serku.c

)
Racja miłoszu - muszę ochłonąć
Ciężki dzień miałem.