Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3186
Stary 14.03.2014, 21:15
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dla Ciebie - Muzeum Wisły, pomnik Henryka Reymana, czy wsparcie marketingowe to jest ta "własna działalność" to... szkoda słów.
Wczoraj wspólnie z Kolegą, który dostał właśnie zakaz byliśmy w Katowicach złożyć wieniec od Kibiców Wisły (czyli chyba także w Twoim imieniu) na grobie Józefa Szkolnikowskiego, ciekawe czy wiesz z jakiej okazji
Przepraszam. Ciutkę mnie to zaczęło wszystko wkurzać.
Oczywiście wiem ile dobrego robi SKWK, także wiem to z trybun ( szanowny kolego Serku.c )
Racja miłoszu - muszę ochłonąć
Ciężki dzień miałem.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując