Narazie jak wynika z artykułu wypłakuje się, ze jak będzie obrażany na stadionie podczas meczu z Zawiszą to ....... Kto go niby ma obrażać skoro pikniki zajęte kiełbachą na pustawym stadionie potrafią przesiedzieć pełne 90 min.jak niemowy.
Ooo kolejny junior memmber
