|
No tak, trener ma być ultrasem, przed meczem wymachiwać racą, najlepiej jak będzie miał tatuaż z Reymanem gdzieś na ramieniu...
Nie od dziś wiadomo, że Smuda jest typowy. Trochę nie ogarnia rzeczywistości, dla niego czas jakby się zatrzymał. No i ma to do siebie, że mówi różne rzeczy. Tak było, jest i będzie. A że komuś to nie odpowiada? Trudno, wyniki go bronią. On ma trenować i z tego jest rozliczany.
|