Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3184
Stary 14.03.2014, 20:35
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No włąśnie więcej. To jest tak jak prezesem klubu takiego jak Wisła zostaje zwykła najemna k...a, nie związana emocjonalnie z klubem i miastem. To się tak to kończy jak teraz.
Więcej to na pewno napieraldasz w klawiature ! Czy Wy na prawdę myślicie że Jacek Bednarz robi co mu się żywnie podoba i podejmuje (sam-sobie) decyzje jakie mu się pod łysą glacą objawią Po ile wy macie lat ?
Wiem-Bednarz powinien przeprosić,dawać 2 zł od biletu + dla każdego do biletu-RACA!
Odpowiedz cytując