Gwiaździsty napisał(a):

|
No włąśnie więcej. To jest tak jak prezesem klubu takiego jak Wisła zostaje zwykła najemna k...a, nie związana emocjonalnie z klubem i miastem. To się tak to kończy jak teraz.
|
Więcej to na pewno napieraldasz w klawiature ! Czy Wy na prawdę myślicie że Jacek Bednarz robi co mu się żywnie podoba i podejmuje (sam-sobie) decyzje jakie mu się pod łysą glacą objawią


Po ile wy macie lat ?
Wiem-Bednarz powinien przeprosić,dawać 2 zł od biletu + dla każdego do biletu-RACA!