Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3179
Stary 14.03.2014, 19:50
bebeto napisał(a):Wyświetl post
A co ty robisz,za bardzo nie wnikając ?
No włąśnie więcej. To jest tak jak prezesem klubu takiego jak Wisła zostaje zwykła najemna k...a, nie związana emocjonalnie z klubem i miastem. To się tak to kończy jak teraz.
Odpowiedz cytując