|
Rozumiem ze oświadczenia Wisły Kraków SA jest tez oświadczeniem w imieniu Jacka B.
To teraz krotko i zwiezle Jacku B. co ty(specjalnie z malej litery) kur... możesz wiedzieć o Wiśle ,jest tradycjach,chwale i sławie...
Weź od....... sie od tego klubu łysy chuju...
|