Wyświetl pojedynczy post
coob
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3164
Stary 14.03.2014, 18:39
Jasne, jasne bo są tylko 2 rodzaje kibiców - Wy i kiełbasiarze. To takie normalne - kto nie z nami ten przeciw nam. Żałosne. Miłego oglądania w knajpie..
Odpowiedz cytując