Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
coob
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
3164
14.03.2014, 18:39
Jasne, jasne bo są tylko 2 rodzaje kibiców - Wy i kiełbasiarze. To takie normalne - kto nie z nami ten przeciw nam. Żałosne. Miłego oglądania w knajpie..
coob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coob
Znajdź inne posty napisane przez coob