Grantar napisał(a):

Spokojnie !
Jeszcze nikt za picie piwa obok stadionu nie dostał zakazu stadionowego.
Trzeba się odwołać. Wydający zakaz musi udowodnić że są jakieś powody ....
|
Ty naprawdę nie kojarzysz co się wokół dzieje?
Wojna na linii klub-kibice jest już praktycznie przesądzona. Straty będą bardzo poważne dla S.S.A.
Mam tylko nadzieję, że nie odbije się to na TS-ie. Oby wyszedł z tego mocniejszy.