serek.c2 napisał(a):

|
Pozew zbiorowy? Niby na jakiej podstawie wydano zakazy?
|
To jest jakaś bzdura z tym zakazem.
"...osobom, które są podejrzane o udział bądź współudział w zakłócaniu porządku..."
Czyli zakaz może być tylko dla osób które są podejrzane - czyli trzeba mieć pismo od policji że się jest podejrzanym itp - sam monitoring nawet nie wystarczy.
Pewnie gość liczy że i tak jak ktoś się odwoła to wygra - ale minie kilka tygodni.