Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3138
Stary 14.03.2014, 15:55
Ręce odpadają.

To chyba konkurs kto zachowa się bardziej idiotycznie. Z każdym dniem zmiana prowadzenia.

Myśle, że Bednarz teraz podniósł tak wysoko poprzeczkę, że raczej SKWK nie będzie w stanie jej przeskoczyć.

A pomyśleć, że wszystko zaczęło się tak niewinnie...

PS. Śmieszne, że jak przeczytałem początek oświadczenia to naprawdę wierzyłem, że będzie to wyciągnięcie ręki przez klub w stronę kibiców, żeby zamknąć konfilkt, a tutaj jest klasyczne dolanie oliwy do ognia.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując