|
Ręce odpadają.
To chyba konkurs kto zachowa się bardziej idiotycznie. Z każdym dniem zmiana prowadzenia.
Myśle, że Bednarz teraz podniósł tak wysoko poprzeczkę, że raczej SKWK nie będzie w stanie jej przeskoczyć.
A pomyśleć, że wszystko zaczęło się tak niewinnie...
PS. Śmieszne, że jak przeczytałem początek oświadczenia to naprawdę wierzyłem, że będzie to wyciągnięcie ręki przez klub w stronę kibiców, żeby zamknąć konfilkt, a tutaj jest klasyczne dolanie oliwy do ognia.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|