wolfy napisał(a):

|
Już drugi raz podczas jego obecnej kadencji dochodzi do otwartego konfliktu z kibicami.
|
Pierwszy raz na taką skalę. To już jest prawdziwa wojna bez ustępstw. Teraz domagam się reakcji stowarzyszenia w sprawie karnetów. Żałuję każdej złotówki którą wsparłem tego łysego ch*ja i nie podaruje. Oczywiście w klubie telefon cały tydzien telefon nie odbierany i na maile w tej sprawie brak odpowiedzi.