kot napisał(a):

* po pierwsze: raczej nie jesteś w stanie przekonać mnie bym nie pisał tego co myślę. Nawet po angielskiemu.
* po drugie: to co napisałeś teraz; jest dużo bardziej racjonalne niż we wcześniejszym manifeście niekibicowania ... oskarżasz Bednarza o niekompetencje ... to zupełnie co innego niż stwierdzenie że ktoś świadomie niszczy klub w którym od wielu lat pracuje.
* po trzecie: ostatnie rok to sportowo organizacyjnie i finansowo ( w sensie bilansu) to krok do przodu. Nie ?
* po czwarte: nadal nie rozumiem dlaczego TAK właśnie "karasz" Bednarza ...
Pozdrawiam