Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3132
Stary 14.03.2014, 15:36
kot napisał(a):Wyświetl post
......
* po pierwsze: raczej nie jesteś w stanie przekonać mnie bym nie pisał tego co myślę. Nawet po angielskiemu.

* po drugie: to co napisałeś teraz; jest dużo bardziej racjonalne niż we wcześniejszym manifeście niekibicowania ... oskarżasz Bednarza o niekompetencje ... to zupełnie co innego niż stwierdzenie że ktoś świadomie niszczy klub w którym od wielu lat pracuje.

* po trzecie: ostatnie rok to sportowo organizacyjnie i finansowo ( w sensie bilansu) to krok do przodu. Nie ?

* po czwarte: nadal nie rozumiem dlaczego TAK właśnie "karasz" Bednarza ...

Pozdrawiam
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując