Kosa93 napisał(a):

To koniec tego klubu w obecnej postaci. Niestety skutkiem decyzji legionisty Jacka Bednarza będzie spadek i najprawdopodobniej bankructwo Wisły Kraków S.A.
Mam 3 słowa do Bednarza prowadzącego.
Do czasu kiedy ta gnida będzie prezesem nie będę chodził na mecze piłkarskie mojej ukochanej drużyny. Nie zmieni tego nawet to, że mam ważny karnet, nawet to, gdyby jakims cudem drużyna walczyła o mistrza. Od dziś całkowicie zawieszam swoje uczestnictwo na meczach, w imię solidarności i ludzkiej przyzwoitości.
Jak ktoś był ....ą, to nią zostanie do smierci.