Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3128
Stary 14.03.2014, 15:17
Jeśli Bednarz wyda zakazy stadionowe na osoby, które były w Restauracji U Wiślaków przekroczy kolejną granicę...W tej chwili nie ma już tutaj dla niego miejsca, ale po tym będzie już totalna wojna, bez jakiejkolwiek granicy.

Każdy mógł się tam znaleźć. Przyjśc oglądnąć mecz, kupić sobie piwo, coś zjeść. I za to dostać zakaz stadionowy...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 14.03.2014 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując