Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3122
Stary 14.03.2014, 14:20
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że Zawisza oficjalnie nie organizuje wyjazdów. Ale część kibiców Zawiszy i tak może pojawić się na stadionie lub jego okolicy, a że wiedzą że nie będzie Kibiców Wisły Kraków w okolicy stadionu to moga sobie pozwolić na wiele. Nawet na to, że nie będą incognito.
A czemu mieliby być incognito
Czyżbyś sugerował, że kibice Wisły przejęli pomysły od, opisanych wcześniej (http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3159), kibiców Cracovii i tłukliby za noszenie szalika
A jak widać (będzie) po pustym stadionie Legii w niedzielę, nie liczenie się z konsekwencjami łamania prawa, niezależnie czy mądrego czy głupiego, daje takie efekty.
Tylko komu o to chodzi
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 14.03.2014 o godz. 14:23.
Odpowiedz cytując