domin_czyzyny napisał(a):

|
Wiem, że Zawisza oficjalnie nie organizuje wyjazdów. Ale część kibiców Zawiszy i tak może pojawić się na stadionie lub jego okolicy, a że wiedzą że nie będzie Kibiców Wisły Kraków w okolicy stadionu to moga sobie pozwolić na wiele. Nawet na to, że nie będą incognito.
|
A czemu mieliby być incognito

Czyżbyś sugerował, że kibice Wisły przejęli pomysły od, opisanych wcześniej (
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3159), kibiców Cracovii i tłukliby za noszenie szalika

A jak widać (będzie) po pustym stadionie Legii w niedzielę, nie liczenie się z konsekwencjami łamania prawa, niezależnie czy mądrego czy głupiego, daje takie efekty.
Tylko komu o to chodzi
