JacobCFC napisał(a):

Z PS:
Bednarz zamiast prowadzić wojny z kibicami zająłby się kontraktami graczy, bo w końcu obudzimy się z palcem w dupie.
|
przecież jacuś jest cool a kibice to zuo ...
wystarczy zobaczyć ile jest zaślepionych w temacie obok.
a za rok jak będziemy dostawać 5 cyfrówki w każdym meczu to ciekawe czy też winni będą kibice ...